27 Temmuz 2016

Coren Elektrik Mağduriyeti

Firmadan elektrik tedariği anlaşması yaptık belirli bir süre çalıştık (2-3 sene) işlerimizin ters gitmesi sebebi ile iş yerini kapattık. O süreçte son iki faturamızı firma bilgisi dahilinde geç ödedik.
Şimdi firmanın sorumlusu bizi aradı durumu anlattık bize firmayı temsilen firma yetkilisi N**** isimli bir şahıs en geç bir ay içinde ödemeyi yapmamızı söyledi bende teşekkür ettim o tarihten daha önce yatıracağımı söyledim ve telefonu kapattık 3 gün sonra eve avukattan ihbar geldi. Firmayı aradım durumu anlattım. Firma o arkadaş işten ayrıldı dedi. Bende aynı gün ödemeyi yaptım. Şimdi resmi olarak firmaya borcum yok fakat bir avukat benden keyfi 1500₺ para istiyor. Beni abone yapan N**** isimli şahsı arıyorum bu neyin nesi diyorum abi ödeme onu salla gitsin diyor. Firmayı arıyorum bi müdürle konuşalım size dönelim diyor 6 defa aradım daha dönecekler yazıklar olsun.

Murat 400 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Ağustos 2016

    Bence dostum bu firmanın üst yönetimin haberi yoktur olsa mutlaka ilgilenirler

  • Murat26 Temmuz 2016

    Sözde firmadan maaş alan ekmeğini yiyen şahısa telefonda bu saatten sonra bu firma bende kötü bir intiba bıraktı çevremdekilere durumu anlatırım diyorum umurumda değil beni ikna edip biz böyle bir firma değiliz diyeceğini beklerken. Benimle beraber 7 arkadaş bu firmaya geçmiştik şimdi hepsine bu durumu anlattım beni mağdur ettiler diye. Hadi gitte benim çevreme sat

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön