Cevaplar

profile-icon Çağkan 5 gün önce

1,5 hafta sonra arka göbek geldi ve montajı yapıldı. Sehır dısında olduğum için birkaç gün geç teslim almaya gıdebıldım. Servise girdiğimde rublenın de değişmiş olduğunu fark ettim. Orijinal ruble shımano, üzerine takılan ata markaydı. Bunu Ramiz Usta'ya belirttim ve Mehmet Bey ile görüştüm. Sağ olsun Mehmet Bey çözüm odaklı ve müşterisini asla mağdur etmiyor. Orijinal rublenin takılacağını ve yarın tekrar gelmemizi söyledi. Ertesi gün ruble yerinde ve vites ayarları da yapılmış vaziyette teslim edildi. Ama Ramiz Usta parçanın kolay değiştiğini söyledi. Yanı bu da bize ekstra 50 kmye patladı. Her şey için teşekkürler.

Corelli Bisiklet 19 Eylül 08:24

Merhabalar, sizlerle daha öncesinde yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde bu durumu detaylı bir şekilde sizlere izah etmiştik, bisikletinizin satın aldığınız yere yönlendirmemizin asıl sebebini yeni alınan bir bisiklet olduğu için ücretsiz ilk bakımının yapılması adına yönlendirmiştik ve bunun bilgisini sizlerle paylaşmıştık. Bu modelimizde bahsi geçen bir kronik sorun yoktur, servis bisikletinizi inceleyerek gerekli işlemleri başlatacaktır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Çağkan 19 Eylül 21:26  

    Son olarak sevgili yetkili, bu bir ilk bakım değil, parça değişimiyle birlikte servisin tam olarak tamamlamadığı bir kurulumdur.

  • profile-icon Çağkan 19 Eylül 20:21  

    Sevgili Yetkili, Amortisörü değişen ve 2 servisiniz tarafından da ayar tutmadığı söylenen ürünün kronik problemleri olmadığını iddia etmeniz beni daha da çok şaşırttı. Ayrıca telefonda ücretsiz ilk bakımdan bahsetmemiştiniz. İlginize teşekkür ederim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler