25 Ekim 2016 #6750232

Coolertech Garanti Verdiği Cihazın Arkasında Durmuyorlar!

Aracım 2015 model Peugeot Boxer servis aracı aracımla kliması açık seyir halinde iken yanık kokusu geldi yetkili servise gittim klimanın iç fanlarının yandığını söyledi. Üretici firma ile iletişime geçtik firma garantiye girmediğini söyledi. Garanti belgesi verdiği klimanın arkasında durmuyorlar. Yazıklar olsun. Mahkemeye başvuracağım.

Nurullah 1.419 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah20 Şubat

    Dizayn firması ile hiçbir alakası yoktur. İç fan rezistans ı arizalidir. Dizayn firmasi klimaların ücretini ödemediği için garantiye girmediğini söylediniz. Ama bu beni ilgilendirmez o dizayn firması ile sizin aranızda olan bir mesele. Sizin bu arızayı gidermeniz gerekiyordu. Garanti belgesi bulunmakta.

  • Coolertech (Sotek Klima) Temsilcisi20 Şubat

    merhaba, şikayette belirtilen araç bize geldi ve teknik ekip gerekli incelemeyi yaptı. üst yapı firması aracın iç dizaynını yaparken iç ünitenin bulunduğu yere aşırı silikon sıkarak fanların kilitlenmesini ve buna bağlı olarak fanların zorlanarak yandığı bilğisi ve yapılan iç dizayn firmasının yapmış olduğu hatta müşteriye gösterildi. iç dizayn firması ücreti ödemek istemeyince Nurullah bey sorununu iç dizayn firması ile çözmek yerine bizim ücretsiz halletmemiz hususunda ısrar etti. firmamız yapmazsa eğer firmamızı karalayacağını beyyan etti. ama biz firma politikası olarak hiçbir tehditi kabul etmediğimizi bizim hatamız olması durumunda kendisine gereken yardımı yapacağımızı beyyan ettik.ama müşteri karşı firmanın hatasını bize mal etmeye çalışması hiç etik bir davranış olmamış.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön