31 Ekim 2014

Cookplus.com Yanlış Ürün Gönderimi!

23/10/2014 tarihinde yemek takımı sipariş verdim ve benim yemek takımımın faturasıyla birlikte içinden yemek takımı yerine peynir fanusu çıktı. Ürünümün yanlış geldiğini defalarca belirtmeme rağmen bana döneceklerini söyleyip dönmediler ve benim yemek takımım hala bana teslim edilmedi.

Kargodan kaynaklı bir sorun olduğunu söylüyorlar bu beni ilgilendirmez bana yenisini gönderip kendileri sonrada halledebilirler sonuçta. Yemek takımım kargoda unutulup kayboldu büyük ihtimal faturası bana geldi yemek takımı ortada yok.

Burcu 940 Okunma

Cevaplar

  • Cookplus.com Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Burcu A.B. Ürün gönderimi tarafınıza yapılmış olup yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi [email protected] üzerinden tarafımıza iletebilir, 0212 412 44 88 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, Cookplus Çözüm Merkezi

  • Burcu12 Kasım 2014

    Nerdeyse 1 ay olacak koca cookplus şirketi benim yemek takımımı gönderemedi depodan çıkarken karman çorman yapıp göndermişler üzeri isimsiz faturasız sonra yurtiçi kargoda kaybolunca suçu kargoya atıp bekliyoruz diyorlar yani yeni ürün çıkarıp müşteri memnuniyeti sağlamak bu kadar mı zor bundan sonra hayatta da cookplus dan birşey almam gerekirse tüketici haklarına da başvuracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön