Cookplus.com Yanlış Ürün Gönderimi!

Burcu Avci B. |

23/10/2014 tarihinde yemek takımı sipariş verdim ve benim yemek takımımın faturasıyla birlikte içinden yemek takımı yerine peynir fanusu çıktı. Ürünümün yanlış geldiğini defalarca belirtmeme rağmen bana döneceklerini söyleyip dönmediler ve benim yemek takımım hala bana teslim edilmedi.

Kargodan kaynaklı bir sorun olduğunu söylüyorlar bu beni ilgilendirmez bana yenisini gönderip kendileri sonrada halledebilirler sonuçta. Yemek takımım kargoda unutulup kayboldu büyük ihtimal faturası bana geldi yemek takımı ortada yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  21:04

  Sayın Burcu A.B.
  Ürün gönderimi tarafınıza yapılmış olup yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi destek@cookplus.com üzerinden tarafımıza iletebilir, 0212 412 44 88 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Cookplus Çözüm Merkezi

 • Burcu Avci B.
  12 Kasım
  09:55

  Nerdeyse 1 ay olacak koca cookplus şirketi benim yemek takımımı gönderemedi depodan çıkarken karman çorman yapıp göndermişler üzeri isimsiz faturasız sonra yurtiçi kargoda kaybolunca suçu kargoya atıp bekliyoruz diyorlar yani yeni ürün çıkarıp müşteri memnuniyeti sağlamak bu kadar mı zor bundan sonra hayatta da cookplus dan birşey almam gerekirse tüketici haklarına da başvuracağım.