Cookplus.com İadede Kargo Ücretini Müşteriye Ödetiyor.

Özlem A. |

Nevresim takımı aldım görselinde sadece yorgan ve yastık kılıfı gösteriliyordu, çarşafının tek renk olması hiçbir şekilde belirtilmemiş. İade etmek istediğimde kargo ücretinin müşterinin ödemesi gerektiği söyleniyor. Prosedürleri böyleymiş ama sitelerine baktığınızda karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz yazıyor. Beğenmediğinizde müşteri ödüyor diye bir ibare yok. Standart kargo ücreti de değil 23 lira kargo ücreti ödedim. Site hakkında yazan şikayetleri dikkate almak gerekiyormuş ilk alışverişimdi bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım hiçbir kurumsallığı yok çünkü.

Etiketler :

Kargo Ücreti Web İçerik Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem A.
  12 Aralık
  14:32

  Ürün açıklamasının hiçbir yerinde çarşafın tek renk olduğu yönünde bir ibare yoktur öyle olsa zaten almış olmazdım. Koşulsuz iade yazan kısımda da beğenmediğiniz ürünlerin kargo ücretini müşteri öder diye bir ibareyi hala görmüş değilim. Söylediğiniz yeri arayıp görüşümü bildirdiğimde tek söyledikleri prosedür böyle.

 • 09 Aralık
  20:50

  Sayın Özlem A.
  Sitemizde satışta olan tüm Ev tekstili ürünlerinin çarşafı tek renktir. İade koşullarında üründe kusur hata olmadığı zaman '' kargo ücreti alıcıya aittir'' ibaresi yer almaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi destek@cookplus.com üzerinden tarafımıza iletebilir, 0212 412 44 88 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Cookplus Çözüm Merkezi