30 Ocak 2014

Converse'ten Aldığım Botta Açılmalar Oldu.

25/10/20013 tarihinde satın aldığım ve sadece 4 kez kuru havalarda kullandığım botumun kenarları açıldığı için firmaya gönderim yapıp tamir edilmesini veya değiştirilmesini talep ettim. (527830 ürün kodlu 840788 irsaliyeli satış için) gelen raporda kullanıcı hatası olduğundan işlem yapılamayacağı tarafıma bildirilmiştir.

4 kez giyilmiş ve üstelik masabaşı iş yapan biri olarak gönderilen rapora istinaden, bu ayakkabıyı ayağıma değilde başıma takarak kullanmam gerektiği konusunda şüphelerim oluştu. İmalat hatası olmadığı için mi 4 kez kuru ortamda ve masa başında oturarak kullanılmış bir ayakkabının yanlarının açılmış olması kullanıcı hatası olabiliyor.

İlkben K. 250 Okunma

Cevaplar

  • Converse Müşteri Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ile ilgili yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz. musteri.hizmetleri@asports.com.tr adresinden ya da 0850 200 11 41 numaralı telefondan dahili 6777 tuşlayarak müşteri temsilcimiz ile konu hakkında daha detaylı görüşebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön