17 Eylül 2013

Converse'den Aldığım Ayakkabıda Yazıların Silinmesi!

Ankara Avm'de Converse mağazasından beyaz bir ayakkabı aldım. Mayıs ayında beyaz renk olduğundan dolayı temizlenmesi için elimde yıkadım ancak bu yıkama sonucunda ayakkabının arka kısımdaki yazıları çıktı. Bende bu nedenle aldığım mağazaya götürdüm. Kendileri bu yazının çıkmaması gerektiğini belirttiler.

Onlarda gerekli işlem ne ise yaparlar dedi. Ayakkabıyı verdiğim mağaza beni aradı bugün ayakkabınız geldi ancak red kararı dedi. Bende bu ayakkabının iade edilmesini istemiyorum dedim sadece arka yazısının yazılmasını istedim dedim. Telefonla konuştuğum kişi ayakkabının arkasına bakarak arka yazısı yazılmamış dedi.

Filiz 402 Okunma

Cevaplar

 • Filiz07 Ekim 2013

  Bu BENİM İÇİN YETERLİ BİR CVP DEĞİL BUNUNLA İLGİLİ GEREKEN İŞLEMLERİN YAPILMASINI TALEP EDİYORUM.

 • Converse Temsilcisi07 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, Converse ürünlerimizin iade süresi alındığı tarihten itibaren 90 gündür.Mağazadan almış olduğunuz ürün uzmanlar tarafından da incelenmiştir. Yardımcı olmayı isterdik,ancak üretimden kaynaklanan herhangi bir hata olmadığı tespit edildiğinden herhangi bir işlem yapılamayacağını üzülerek belirtiyoruz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

 • Filiz07 Ekim 2013

  Şikayetimle ilgili herhangi bir geri dönüş yapılmadı....

 • Filiz26 Eylül 2013

  Bu şikayet açıklaması beni tatmin etmedi Converse ayakkabı hakkında şikayetlerin cvp nedense aynı kopyala yapıştırma yöntemi uyguluyorsunuz.

 • Converse Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Yaşanan olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürününüz uzmanlarımızca incelenmiştir.Üretimden kaynaklanan herhangi bir hata olmadığı tespit edildiğinden herhangi bir işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

 • Filiz23 Eylül 2013

  Bana karşı gösterilen davranışdan memnun değilim en kısa süre içerisinde sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön