13 Eylül 2013 #2010911

Converse'den Aldığım Ayakkabı 3 Ayda Açıldı!

Göztepe Optimum AVM'de bulunan Ayakkabı Dünyası mağazasından 15.05.2013 tarihinde satın almış olduğum M7652 Kodlu Converse'lerim, 3.ayında kenar kısımlarından açma yaptı. 14.08.2013 tarihinde ürünü mağazaya ibraz ettim. Yaklaşık 1 ay sonra 13.09.2013 tarihinde ürünüm ile ilgili değiştirme talebimin reddedildiği yönünde dönüş yapıldı.


Gerekçe olarakta "Garanti süresinin" dolmuş olduğu söyleniyor. Çünkü 14.08'de teslim ettiğim ürünü mağaza 19.08'de inceleme birimine kargo yapmış. Böyle bir bilgi ne ürün teslimi sırasında nede sonrasında benimle paylaşılmadı. Paylaşılsaydı kendimde kargo edebilirdim. Mağazanın hatası yada ihmalkarlığı her neyse, bu sebepten dolayı ben kusurlu ürün kullanmak zorunda mıyım?

Okan 143 Okunma

Cevaplar

  • Converse Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşanan olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Converse ürünlerimizin Garanti süresi 3 aydır. Ürününüz uzmanlarımızca incelenmiştir. Üretimden kaynaklanan herhangi bir hata olmadığı tespit edildiğinden herhangi bir işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön