30 Mayıs 2013

Converse Şikayetlere Geri dönmüyor!

Converse, converse marka ayakkabımla ilgili şikayetime geri dönmüyor. Bana bir kayıt kodu içeren mail atıp ortalama 4 saatte geri döneceklerini bildirdiler ama cevap gelmedi. Cevap gelmemesini şikayet ettim. Yine kod atıp arayacağız dediler ve bir haftadır hiçbir cevap yok!


Ben de telefonla şirketi aradım. Bir sürü yere bağlandım müşteri hizmetlerinin numarasını aldım. Arıyorum ama ne tesadüf ki(!) hep meşgul! Bu kadar kalitesiz ve bu kadar müşteri memnuniyetinden habersiz bir firma görmedim. Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim firmayı. Müşteriye değer vermeyi öğrensinler..

Sinem 78 Okunma

Cevaplar

  • Converse Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz Ürününüz ürün uzmanlarımız tarafından incelenip üretim hatası olmaması sebebiyle değişim ve iadesine onay verilmemiştir. Gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön