22 Mart 2013 #1701071

Converse Garanti Süresi Yanlış Söylendi!

Aldığım firmaya başvuru yaptım aldığım sırada kasada bulunan arkadaşa garanti süresini sordum ve bir yıl dedi şikayet için gittiğimde ise 3 ay dendi 5 ayda bir ayakkabı yırtılıyorsa yanlarından üstünden bu kullanıcı hatası değil firma hatasıdır.


Hem neden 1 yıl deyip tüketiciyi yanıltıyorlar çok ayıp koskoca firma yanı her 5 ayda bir 100 küsür tl vereceksek firmanıza hiç güvenmeyelim dünyaca ünlü bir firmadan alış veriş yapmayalım. ilgisizler ve hiç nazik değiller.

Hilal 126 Okunma

Cevaplar

  • Hilal27 Mart 2013

    ŞİKAYETİMİ SİZE YAZSAM NE OLACAK AYAKKABIMI MI DEGİŞTİRCEKSİNİZ HİÇ SANMIYORUM KULLANICI HATASI DEMEK İŞİNİZE KOLAYINIZA GELİYOR.

  • Hilal26 Mart 2013

    eğer bu ayakkabı değişrilmesse hukuki süreç başlatıcam.

  • Converse Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz durum için üzgünüz. Hangi mağaza ile iletişimde olduğunuzu bize bildirirseniz gerekli uyarıları yapıyor olacağız. Teşekkür Ederiz Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri 21 Mart 2013 14:49:24 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön