05 Eylül 2016

Converse Bolu Sneaks Cloud Ayakkabım Yırtıldı!

Firmadan aldığım Converse ayakkabı 10 gün sonra yırtıldı. Firmaya İstanbul'dan akrabalarım aracılığıyla yolladığım ayakkabıdan 1 ay sonra reddedildi kullanıcı hatası cevabı geldi. Çalışanlara itiraz ettiğimde ise "Tüketici Heyeti'ne başvurun" denilip telefon yüzüme kapatıldı. Nasıl oluyor da ayakkabılara bu kadar özen gösterirken burun taban vs... değil de bilekten yırtılıyor ve kullanıcı hatası deniliyor. Toplamda 6-7 kez giyilmiş ve özen gösterilmiş bir ayakkabı olmasına rağmen bu kaba tutumdan ve firmanın yanlış kararından şikayetçiyim.

Oğuzhan 395 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan06 Eylül 2016

    Otomatik metinlerle geçiştieceğinize çözüm önerisi geliştirin biraz daha verimli olur diye düşünüyorum. Tüketici heyetinde görüşmek dileğiyle!

  • Converse Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Converse Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön