19 Eylül 2013 #2019374

Converse Ayakkabım Renk Verdi!

FLO mağazasından aldığım Converse marka ayakkabıyı yaklaşık 1. 5 ay kullandım (bu sürede en fazla 15 defa kullanmışımdır). Ayakkabı bez ve ağırlıklı beyaz renkli olduğundan kirlendi, temizlemek için çeşmeden akan soğuk su ile yıkandı (Kesinlikle çamaşır makinesinde yıkanmadı ve renk ağartıcı deterjan kullanılmadı).


Balkonda gölgede kurutuldu, kururken lacivert renkli olan bölümlerden akan boya ayakkabının genel rengini bozdu. FLO'ya incelenmesi ve değişimi için bıraktım. 1 ay sonra bilgi geldi ve ayakkabıda üretim hatası olmadığı tespit edilmiş ve geri iade edildi. Ayakkabı kullanılırken suya da basılabilir, yağmura da maruz kalabilir. Acaba o zamanda bu şekilde boya mı verecekti?

Muhammet 181 Okunma

Cevaplar

 • Converse Temsilcisi07 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, Aldığınız ürün, ürün uzmanlarımız tarafından incelenip gerekli işlemler yapılmış,tekrardan mağazaya götürmenize gerek yoktur,yaşanan olumsuzluktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri Sil

 • Muhammet26 Eylül 2013

  Ürünü aldığım mağazaya zaten götürdüm, tam 33 gün sonra üretim hatası olmadığı gerekçesi ile tarafıma iade edildi. Şimdi yeniden mağazaya götürdüğümde iade ya da değişim yapılacakmı, ne amaçla götürmem gerektiğimi öğrenebilirmiyim? Teşekkür ederim.

 • Converse Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Yaşanan olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürününüzü faturasıyla birlikte almış olduğunuz mağazaya götürmeniz yeterli olacaktır. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

 • Muhammet22 Eylül 2013

  Şu ana kadar benimle hiçbir şekilde iletişim kurulmadı.

 • Muhammet22 Eylül 2013

  Şikayetim ile ilgili olarak benimle hiçbir şekilde iletişime geçilmedi. Bu nedenle olumlu hiçbir not veremiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön