12 Temmuz 2016

Converse Ayakkabıda Açılma Oldu!

11.05.2016 tarihinde İzmir Konak Barçın mağazasından 229 TL karşılığında aldığım Converse marka ayakkabımda daha alalı 1 ay olmasına rağmen ayakkabının yan yapışma yerinde açılma oldu. Barçın mağazasına götürüp inceleme ve tadilat için bıraktım. 1 hafta sonra bana ayakkabının fabrikadan geldiğinin ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Daha alalı 1 ay olmuş bir ayakkabı Converse gibi bir marka 1 ayda kullanıcı hatası olsa dahi nasıl açılma yapar ki, 1 ayda 15 defa giymişsindir. Böyle yaparak bir daha Converse marka ayakkabı almamam gerektiğini ve barçın mağazalarından da hiçbir şey almamam gerektiğini çok iyi anladım. Ve ben sürekli Converse marka ayakkabı giyen bir insandım. Bu konuyla ilgilenmenizi rica ederim.

Ege 319 Okunma

Cevaplar

  • Ege14 Temmuz 2016

    Bir daha Converse marka hiçbir şey almicagimi çok iyi ogrettiniz. böyle bir sirketin bu davranisini kiniyorum gerçekten. Bir dahada magazalarinizin onunden dahi geçmem ve hiç kimseye de tavsiye etmiyorum.

  • Converse Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Sayın ÇİÇEK, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Converse Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön