Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

6 Ayda Bozulan Converse Ve Ürünü Aynen İade Eden Eren Tekstil

profile
27 Ocak
951

2022 Temmuz ayında kızıma aldığım Converse Chuck Taylor Marka Spor ayakkabının geçen ay bir tekinin ön kısmındaki plastik parçanın kumaştan ayrıldığını fark ettik, ayrıca her iki çiftte de ayakkabının uç kısmındaki kumaşta renk değişimi vardı. Satışı yapan Eren Tekstil firmasıyla görüşüp ayakkabıyı yolladım. Kargoyu aldıktan 1 gün sonra onların da bana geri yolladıkları mesajı geldi. 

Ayakkabıyı aynen geri göndermişler. Kullanım ya da bakım hatasıymış, bir şey yapamazlarmış. Çamaşır makinesine atıp yıkamadım, silmedim ya da ağartıcı kullanmadım. Kızım giydiğinde yağmuru mu kontrol etmem gerekiyordu ki ıslanmasın da aman rengi değişmesin mi demeliydim. Daha 1 yıl olmadan bu hale gelmesi normal mi? 1070 lira verdiğim ayakkabıyı 6 ay giyemeden bu hale geldi. Kesinlikle Eren Tekstilden ve özellikle de internet sitelerinden ayakkabı almayacağım.

6 Ayda Bozulan Converse Ve Ürünü Aynen İade Eden Eren Tekstil
6 Ayda Bozulan Converse Ve Ürünü Aynen İade Eden Eren Tekstil
Converse Logo
28 Ocak 13:47

Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İletmiş olduğunuz bildirimle ilgili gerekli araştırmalar sağlanarak en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CONVERSE Müşteri Hizmetleri 444 37 36

Converse Logo
28 Ocak 13:53

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme sağlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CONVERSE Müşteri Hizmetleri 444 37 36

Aynur
07 Şubat 21:54

Göstermelik ilginiz için teşekkür ederim ancak problemim çözülmedi sadece bir daha onca para verip Converse almamam gerektiğini öğrendim. Kimse aldanıp o kadar para verip almasın

Benzer Şikayetler

Converse Kaç Aydır Stok Yenilemiyor Hiçbir Yerde Bulamıyoruz

profile
29 Nisan
1.299

Converse chuck 70 bileksiz yeşil ya da lacivert rengi ne zaman stok yenilenecek? Kaç aydır bekliyorum, 1 sene olacak neredeyse. Hiçbir yerde yok. Koskoca markada ayakkabıların 3-4 rengi kalmış her mağazada. Lütfen stok yenileyin. Yenilenmeyecekse de boşuna beklemeyelim artık.

Converse Kaç Aydır Stok Yenilemiyor Hiçbir Yerde Bulamıyoruz
Converse Kaç Aydır Stok Yenilemiyor Hiçbir Yerde Bulamıyoruz
1 Destek

Converse Chuck Taylor Yanı Açıldı Ve Rengi Soldu

profile
28 Eylül 2022
712

4 ay önce aldığım Converse Chuck Taylor marka ayakkabı solup bozardı Ayrıca yan tarafından iki parmak kadar açıldı. Mağazaya götürdüğümde İncelendiğini ve iade alınamayacağını belirttiler. 4 ay içerisinde her gün giymediğim halde bu hale gelmesi inanılmaz.

1 Yorum

Converse Bağcık Kopması Ve Piyasada Bulunamaması

profile
2 hafta önce
170

Allstar Converse chuck 70 isimli ürünümün bağcıkları bağlarken koptu ve elimde kaldı. İnternette uzun araştırmalarım sonucu beyaz renkli bağcığı hiçbir türlü bulamadım. Ne kendi orijinal sitenizde ne de yan firmalarda hiçbir şekilde satılmıyor. Bu konu hakkında yardımlarınızı talep ediyorum.

Converse Bağcık Kopması Ve Piyasada Bulunamaması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Levent

Converse Türkiye nin ayıplı ürününü kabul ettiği bir vaka var mı acaba? Çok merak ediyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Converse Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 37 dk
Benzer Şikayet Yaz