Converse Üretim Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor!

Ebru E. |

Daha önceki şikayetimde belirttiğim Converse ayakkabı incelemeden geldi herhangi bir üretim hatası yokmuş ve garanti süresi geçmiş deniliyor. Ayakkabıyı şubat ayında almıştım yazlık bir ayakkabıyı kışın giyemeyeceğimden haziranda kullanmaya başladım ağustos ayının sonunda ayakkabının burun üst bölgesi açıldı.

Bu bölgenin benim kullanım hatamdan dolayı açılması için ayak parmağımın ayakkabı içerisinde 90 derecelik açıyla dik bir konumda durması gerekir ki bu anatomik özelliklerine aykırı bir durum. Orijinal olduğundan kaliteli olacağını düşünerek aldığım ürünün kaliteli değil ve firma ürününün arkasında durmuyor. Firma tarafından mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  Yaşadığınız olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz.Ürün ile ilgili gerekli inceleme işlemi uzmanlarımız tarafından yapılmıştır. Ürün ile ilgili ikinci inceleme talebinizi ürünü almış olduğunuz mağaza yetkililerimize tekrardan talep edebilirsiniz.
  Bilginize


  Sayın Üyelerimiz,
  Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan info@converse.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

  Saygılarımızla
  Asports Müşteri Hizmetleri

  Sil