11 Şubat 2014

Converse Hatalı Ürünü 2. Kez Reddetti.

Daha önceki şikayetime konu olan Converse ayakkabı için cevap olarak firmadan tekrar incelemeye göndermem söylendi. İnceleme sonucunda ayakkabı tekrar reddedildi. Bu kadar bariz üretim hatasını inatla kullanıcıya yıkan Converse markasının orijinal ayakkabıları benim için dışarıda satılan sahtelerinden daha dayanıksız ve garantisizdir.

En azından üçtebir fiyatına alacağınız sahte ürün orijinalinden daha uzun kullanım ömrüne sahip. 3 ayda hiçbir ayakkabının açılmadığı bir noktadan açılma yapan ayakkabının orijinalliği hiçbir işe yaramamaktadır. Bu tutumunuzla insanları orijinal ürünlerden uzaklaştırıyorsunuz. Firmadan kendi markasına ve imajına yakıştırabileceği bir çözüm beklemekteyim.

Ebru 253 Okunma

Cevaplar

  • Converse Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ile ilgili yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Converse ürünlerimizin garanti süresi 3 aydır. 0850 200 11 41 numaralı telefondan dahili 6777 tuşlayarak müşteri temsilcimiz ile konu hakkında daha detaylı görüşebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön