Converse Hakem Heyeti Başkanlığı'nın Kararına da Uymuyor!

Ömer E. |

Converse'den bez ayakkabı aldım. Ayakkabı birkaç kez giyilince kenarında 4 cm. kadar açılma oldu. Aldığım Karayolları Mahallesindeki Converse'nin mağazasına götürdüm. Mağaza müdürüne Ayakkabıyı inceletmeye göndermelerini istedim. Müdür çok ilgisiz ve ters biriydi. Ürünü alamayacaklarını ve inceletmeye gönderemeyeceklerini ifade etti.

Gaziosmapaşa'daki tüketici hakem heyeti başkanlığına müracaat ettim. Hakem Heyetinin Kararı; "satıcı firmanın paramı iadesi" yönünde oldu. 02.10 2015'e Converse'nin aynı mağazasına gittim. Aynı müdür vardı. Hakem heyetinin kararını kendisine verdim. Müdür bu kararı da takmadı. Ürünün faturasını istedi. İşlem dosyasında bulunan faturamı veremeyince paramı iade etmediler.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer E.
  04 Mayıs
  12:15

  bir daha mı Converse asla ama asla. rezalet bir firma. konuyu yargıya taşırsanız ancak hakkınızı alabiliyorsunuz. bende öyle yaptım.

 • 03 Mayıs
  19:31

  Sayın ERBIYIK,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
  Söz konusu şikayetinizin devam etmesi durumunda 444 37 36 müşteri hizmetleri numaramızdan tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz.


  Saygılarımızla,
  Converse Onlıne Müşteri Hizmetleri

 • Ömer E.
  07 Ekim
  17:44

  Converse'den bez ayakkabı aldım. Ayakkabı birkaç kez giyilince kenarında 4cm. Kadar açılma oldu. Aldığım Karayolları Mahallesindeki Converse'nin mağazasına götürdüm. Mağza müdürüne Ayakkabıyı inceletmeye göndermelerini istedim. Müdür çok ilgisiz ve ters biriydi. Ürünü alamayacaklarını ve inceletmeye gönderemeyeceklerini ifade etti. Gaziosmapaşa'daki tüketici hakem heyeti başkanlığına müracaat ettim. Hakem Heyetinin Kararı; "satıcı firmanın paramı iadesi" yönünde oldu. 02.10 2015'e Converse'nin aynı mağazasına gittim. Aynı müdür vardı. Hakem heyetinin kararını kendisine verdim. Müdür bu kararı da takmadı. Ürünün faturasını istedi ve paramı iade etmedi.