11 Eylül 2013

Converse Garanti Süresi Dolduğu İçin İşlem Yapmamış!

Morhipo'dan 12. 02. 2013 tarihinde yaz için aldığım MH10356663 nolu siparişim olan Converse ayakkabılarımı, yazın iki ay giymeme rağmen sağ tekinin taban kenarları açılmış ve tabanında da hızlı bir erime söz konusudur. İncelemeye gönderdiğim ürün 3 aylık garanti kapsamından çıktığından dolayı hiçbir işlem yapılmamış olarak geri gönderilmektedir.

Sağ ayakkabıda sıkıntı olup sol ayakkabıda olmaması fabrika hatasının en net tespitidir. 120 lira verdiğimiz bir ürünün 3 ay garanti kapsamı olması uygun değildir. Ayrıca o fiyata aldığımız ayakkabıyı en az 1 sene giymemiz gerekirken 2 ayda mahvolması ve firmanın sattığı ürünün arkasında durmamasını hiç yakıştırmıyorum ve etik bulmuyorum.

Rasim 137 Okunma

Cevaplar

  • Converse Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşanan olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Converse ürünlerimizin Garanti süresi 3 aydır. Ürününüz uzmanlarımızca incelenmiş ve üretimden kaynaklanan herhangi bir hata olmadığı tespit edildiğinden herhangi bir işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön