Converse Garanti Kapsamına Almıyor!

Elif Ö. |

Yalı Spor' un Gittigidiyor mağazasından 6 Mart 2013 tarihinde almış olduğum Converse star 129771 model ayakkabımın kenarlarında açılma olmuştur. 10 Haziran tarihinde Yalı Spor Çiğli şubesi üzerinden garantiye yollanmıştır. Fakat "..sorunun, üretim aşaması ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir." şeklinde bir yanıt gelmiştir.

Yaklaşık olarak 2 aydır sahip olduğum ve aralıklarla kullandığım bir ayakkabının bu şekilde hasar görmesi kabul edilebilir bir durum değildir. Vermiş olduğum 134 TL' nin karşılığı yırtık bir ayakkabı olamaz. Garanti kapsamında bu ürünün değiştirilmesini, hatta bu şekilde bir garanti prosedürü karşısında ücretin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  14:44

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüz ürün uzmanlarımız tarafından incelenmiştir. Üretimden kaynaklanan herhangi bir sorun olmadığı tespit edildiği için bir işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz.


  Sayın Üyelerimiz,
  Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan info@converse.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

  Saygılarımızla
  Asports Müşteri Hizmetleri