24 Nisan 2013

Converse Çantamın Tadilatının Yapılmaması!

28.07.2012 tarihinde okulda kullanmak üzere kızıma converse marka çantayı aldık. 1.dönemin sonunda fermuarı bozuldu. Ancak 15 marta tadilat için mağazaya götürdük 1 ay süre verildi. 23 nisan da almaya gittik. Cevapta üretim hatasının olmadığı, garanti süresinin dolduğu yazıyordu.

Converse gibi bir markada üründe birkaç ay içinde fermuarın bozulması ve tadilat konusunda hiç birşey yapılmamış olması bana baştan savma geldi.Ben tadilatın orjinal olmasını istediğim için ürünü gönderdim.

Ben başımın çaresine zaten bakarım. O kadar para vermişim biraz daha veririm. Bu kadar çabuk bozulması ve firmanın baştan savma davranması hoş değil değişim istemedim. Parayı veriyoruz sağlam olsun diye. Ama malesef.

Filiz 66 Okunma

Cevaplar

  • Converse Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Mağazamız tadilat işlemlerinde ne yazık ki yardımcı olamamaktadır. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri 26 Nisan 2013 17:58:45 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön