12 Nisan 2013

Converse Ayakkabımda Açılmalar Meydana Geldi!

Eylül başında B. evler Metroport Avm'den aldığım Converse ayakkabımı en fazla 3 hafta giydikten sonra yan kısımlarında açılmalar meydana geldi. Garanti süresinin devam ettiğini düşündüğümden tadilatı için ayakkabımı mağazaya teslim ettim. Bugün ayakkabımın geldiğini fakat garanti süresinin 90 gün olduğunu ve üstelik imalat hatası bulunmadığını söyleyerek ayakkabımı iade ettiler.

Merak ediyorum kış başında alınan bir ayakkabı sadece baharda giyilip hasarları ortaya çıktığında müşteri mağdur edilebilir mi? Zaten giyemediğim bir ayakkabı kendi kendine mi açılıyor acaba? İmalat hatası olması için aldığımın ertesi günü mü tadilata ya da değişime göndermeliyim? Ne kadar müşteri dostu olduğunuz belli!

Fatma 91 Okunma

Cevaplar

  • Converse Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz Ürününüz ürün uzmanlarımız tarafından incelenip üretim hatası olmaması sebebiyle değişim ve iadesine onay verilmemiştir. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

  • Fatma 15 Nisan 2013

    15.04.2013 yani bugün itibariyle beni Converse'den aradılar ve sorunumla ilgileneceklerini, tekrar arayacaklarını söylediler. Bakalım, arayacakları zamanı bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön