07 Mayıs 2013

Converse Ayakkabıda Yırtılma Oldu!

Flo-Cevahir AVM'den Eylül ayında almış olduğum''129847C STAR PLAYER EV Z 1076 Gri Bayan Ayakkabı''Mart ayında beyaz alt tabanından ayrıldı.Ürünün kullanım zamanı ve şekline dikkat etmeme rağmen ürünü mağazaya götürdükten 30 günü aşkın bir süre sonra tekrar gittiğimde ürünün kullanım hatası olduğu ve geri gönderildiği belirtildi.

Ben bu çeşit bahanelerin arkasına saklanarak böyle büyük bir markanın ve mağazanın ürünümün şikayetini kabul etmemesini red ediyorum. Müşteri memnuniyetiyle yola çıkıp, tüketiciyi yarı yolda bırakmalarına anlam veremiyorum. Ürünümün geri gönderiliş nedenini kabul etmeyip ve yetkili merciye gönderilmesini istediğimde ''Ürününüz çöpe atılır'' cümlesi herşeyin kısa bir özeti.

Berke 49 Okunma

Cevaplar

  • Converse Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürününüz ilgili birimimizce incelenmiş olup tüketici hatası nedeniyle kabul görmemiştir. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön