27 Aralık 2017
Yorum Yap
#9952795

Sıfır Araçta Parçalanan Continental Lastikler!

1 yaşında 16.000 km'deki aracın alındığında üzerindeki lastiklerde bir hafta içinde birdenbire kesikler ve yırtıklar oluştu. Continental Bodrum bayi sorumlusu C** Bey, Continental genel satış müdürü B** Bey ve satış sonrası müdürü F** bey ile saatlerce süren onlarca telefon görüşmeleri sonucunda düşük lastik basıncı ile kötü yol koşulları yüzünden zararın bizim suçumuz olduğu kendilerinin sorumlu olmadığını söylendi. Arzu edersek "1 ay sonra bir ekibin geleceğini tekrar inceleyebileceğini ya da tanesi nakit 500 TL değerinde yeni lastik alabileceğimizi zarar gören lastiklerin İzmir fabrikasına gönderilebileceğini eğer garanti kapsamına girerse 1000 TL değerinde yeni alacağımız lastiklerin %20 değerini geri ödeyeceklerini ama bunun çok mümkün olmadığını" da dalga geçer gibi söylediler. Son görüştüğüm müdür şahsi cep telefonunda beni aradı ki saygısızca ve bağırarak bana konuşabilsin.

Berrin Berrin 8.279 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Berrin28 Aralık 2017

    Beni hiç kimse aramadı ben sizi aradım Bende zaten verilen cevap üzerine memnuniyetsizliğimi bildiriyorum. Ama şirket olarak kimse ilgilenmiyor kimse sorumluluk almıyor. Bir fotoğraf ile fikir beyan ediliyor ve haksız yere suçlanıyorum. 2600 TL ücret ödenmiş lastiklerle rezil oluyorum. 2 yıl verilen garantiye kimsenin aldanmamasını tavsiye ediyorum. Sıfır araçlara takılan lastikler kalitesizdir. İkisi bozuldugunda farklı marka taktıramadıgınız için ya tekrar Continental lastik alacaksınız ya da paranıza kıyıp 4 adet farklı bir markanın lastigini alacaksınız. Bu para tuzagıdır.

  • Continental Temsilcisi28 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletmiş olduğunuz istenmeyen durumla ilgili üzüntülerimizi bildirmek isteriz. Müşteri Temsilcimiz sizinle irtibata geçmiş ve gerekli bilgilendirmeleri yapmıştır. Her türlü soru ve sorununuz için bize [email protected] ve 444 8 258'den ulaşabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

Ziyaretçi Yorumları