10 Ağustos 2015

Continental Tekerlek Patladı!

1 yıl önce almış olduğum 4 adet Continental kamyon lastiğimin bir adedi normal otobanda giderken gümledi, lastiğimi aldığım bayiye getirdim bu lastiği fabrikaya göndereceğini ve incelenip bir şekilde yardımcı olacaklarını söyleyerek tutanak tutup ve sonucu bana bildireceklerini söylediler.


15-20 gün sonra yazılı olarak cevap geldi ve sonuç sürücü hatasıdır,eski lastiği bayimizden alınız diyerek fakat ben şoför esnafı olarak Continental marka lastik firmasını kınıyorum.

Kaan 1.199 Okunma

Cevaplar

  • Continental Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Continental Lastikleri'ni tercih ettiğiniz ve yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Şikâyete konu olan lastiğiniz; 3951084744 referans numarası ile teknik uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve herhangi bir üretim, işçilik ve/veya malzeme kusuruna rastlanmamıştır. Lastiğinizin yanak bölgesinde, düşük hava veya aşırı yük kaynaklı sebeplerden dolayı ayrışma meydana gelmiştir. Dış etken ve/veya hatalı kullanımdan kaynaklanan durumların garanti kapsamı içerisinde değerlendirilemediğini üzülerek bildirmekteyiz. Lastik Tanıtım ve Kullanım Kılavuzunu ekte bulabilir, her türlü soru ve sorununuz için bize [email protected]'den ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön