06 Şubat
Yorum Yap
#11548264

Continental Lastik Balon Yaptı!

Geçtiğimiz yaz Continental bayisinden 4 adet yazlık lastik aldım. Yaklaşık 3 ay kullanım sonrasında ülkemizin yol durumu malum patates tarlası gibi olduğundan derin olmayan bir çukurdan geçtim. Akabinde ön 2 lastik balon yaptı. Lastikler garanti kapsamında olduğu için bayii ye götürdüm eksper kontrol edip geri dönüleceğini söylediler. Eksper kontrol ettikten sonra fabrikaya göndermiş. Maksimum 1 ay içerisinde geri dönüş yapılacak denildi. Fakat 2 ay olmasına rağmen dönüş yapılmadı.


Ben bayii ile iletişime geçtim. Fabrika son kararını vermiş lastiklerin fabrika hatasından dolayı olmadığını bildirmiş. Continental şirketi lastikleri satarken garanti kapsamında herhangi bir sorunda değişim sağlanabileceğini söylüyorlar. 3 ay kullandığım lastikler kullanıcı hatası olarak sonuçlandı. Değişim yapılmadı. 4 adet lastiğe 3100 TL para ödedim ve sadece 3 ay kullanabildim. Continental firmasından şikayetçiyim.

Özgür Özgür 6.922 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Continental Temsilcisi07 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletmiş olduğunuz istenmeyen durumla ilgili üzüntülerimizi bildirmek isteriz. Müşteri Temsilcimiz sizinle irtibata geçmiş ve gerekli bilgilendirmeleri yapmıştır. Her türlü soru ve sorununuz için bize [email protected] ve 444 8 258'den ulaşabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

Ziyaretçi Yorumları