01 Haziran 2017
Yorum Yap
#8492543

Continental Lastiğin Balon Yapması

Skoda marka aracım var, arabanın ilk lastiği Continental lastikleridir ve yaklaşık bir buçuk yıldır kullanmaktayım. Bir tatil yolcuğunda şehirlerarası asfalt yolda arabanın sağ ön lastiğinde balon oluştu. Müşteri hizmetleri vasıtasıyla bulunduğum yerdeki bayiye lastiği teslim ettim. Eksper çağrılması talimatı girildi ve yaklaşık 2-3 ay içinde eksper geleceği söylendi. 2-3 ay gibi çok uzun süre bekleteceğimi mail yoluyla firmanın sitesinde belirtilen adrese itiraz ettim. İtirazım üzerine bir hafta içerisinde eksper geldi, malum olduğu üzere kullanıcı hatası dedi.
Arabanın lastikleri kullanmak için alınırım, kullanılmayan bir ürünün garantisi mi olur. Kaldı ki herhangi bir kaldırım kenarı sürtme olmadığı tespit edilmesine rağmen yoldan kaynaklanan dış darbelerin garanti kapsamına girmediği belirtilmiştir. Arabanın lastiklerinin görevi dış darbeleri emmek ve güvenli sürüşü sağlamak.

Alaattin Alaattin 8.079 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Alaattin02 Haziran 2017

    Kes-Yapıştır Müşteri Hizmetleri klasik cevabi. Farklı bir şeyde beklemiyorum zaten. İnsanların bilmesini istiyorum o kadar.

  • Continental Temsilcisi01 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletmiş olduğunuz istenmeyen durumla ilgili üzüntülerimizi bildirmek isteriz. Müşteri Temsilcimiz sizinle irtibata geçmiş ve gerekli bilgilendirmeleri yapmıştır. Her türlü soru ve sorununuz için bize [email protected] ve 444 8 258'den ulaşabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

Ziyaretçi Yorumları