24 Temmuz 2015
#3400359

Continental Garantisi Geçersiz

Continental'den aralık ayında 4 adet kış lastiği aldım. 3 ay sonra sol ön lastiğin yanaklarında yarıklar meydana geldi. Tabi mantıklı olarak diğer lastiklere de baktım. Hiçbirisinde problem yok. Hasarlı lastiğin bir bölümünde problem olsa idi ben yaptım bir yere sürttüm diyecektim.


Fakat bir lastiğin tüm çevresinde onlarca yarık var. Fakat diğer lastiklerde 1 tane bile yarık yok. Böylece garantiye gittim. Garantinin diyeceği belli. Kullanıcı kaynaklı hata dedi. Tabi kendileri bilir. Bir dahada gidip Continental'den lastik almayız.
Ha bide kendi hatamı kimseye yüklemek istemem. Fakat haksızlık karşısında susmakta istemem. Kanıtlar ortada.
Garanti diye bir şey yok,anlayacağınız!

Mehmet Mehmet 1.869 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Continental Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Continental Lastikleri'ni tercih ettiğiniz ve yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Şikâyete konu olan lastiğiniz; 3951085061 referans numarası ile teknik uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve herhangi bir üretim, işçilik ve/veya malzeme kusuruna rastlanmamıştır. Lastiğinizin omuz/yanak bölgesinde sürtünmeye bağlı aşırı deformasyon ve kesik hasarı tespit edilmiştir Dış etken ve/veya hatalı kullanımdan kaynaklanan durumların garanti kapsamı içerisinde değerlendirilemediğini üzülerek bildirmekteyiz. Lastik Tanıtım ve Kullanım Kılavuzunu ekte bulabilir, her türlü soru ve sorununuz için bize [email protected]'den ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

Ziyaretçi Yorumları