02 Mart 2015

Continental Garantili Lastiğimi Değiştirmiyor.

Aracımın lastiğinin havası hafif indiğinden lastikçiye gittim. Lastikçi isterseniz lastiği çıkartıp kontrol edelim, vida, çivi batmış olabilir dedi.
Lastiği kontrol ettiğinde vida batmış olduğunu gördük.

Usta lastiği janttan çıkarma sırasında lastikte
yarıklar olduğunu gördü. Fabrikasyon hatası olduğunu söyledi. Bunu aldığın yere götür dedi. Sonra lastiği tamir ettirdim. Lastiği aldığım Manisa/Batı Lastik'e (023***0301) götürdüm ve firmaya gönderdiler.

Tarih: 03.02.2015 lastik ebatları:185.60.14 bir ay bekledim, 02.03.2015, cevap gelmedi. İstanbul merkezi aradım. Eksper raporunda yama yapılmış, havası inik gitmiş olabilir. O yüzden lastik zarar görmüş, kullanıcı hatası deyip değiştirmediler.

Celal 4.285 Okunma

Cevaplar

  • Continental Temsilcisi03 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayete konu olan lastiğinizi ilgili bayiye ikinci kez kayıt açtırarak tekrar inceletme hakkına sahipsiniz. Süreç hakkında her türlü soru ve sorununuz için bize [email protected]'den ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

  • Celal 03 Mart 2015

    Kesinlikle havasız lastik üzerinde yürümedim. Arabayla lastikçiye gittiğimde lastik havasını lastikçi 20 bar ölçtü. Sonra yama yaptırdım. Tekrar tarafsız eksper tarafından incelenmesini istiyorum. Lastikte tek yan yüzeyde komple yarık var. Havasız üzerinde yürünse diğer yan yüzeyinde de olması lazım. Diğer yan yüzeyi temiz. Tekrar olumsuz olması durumunda tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

  • Continental Temsilcisi02 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Continental Lastikleri'ni tercih ettiğiniz ve yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Şikâyete konu olan lastiğiniz; 3951080057 referans numarası ile teknik uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve herhangi bir üretim, işçilik ve/veya malzeme kusuruna rastlanmamıştır. Lastiğinizde, yabancı cisim batması sonucu aracın havasız lastik üzerinde yürümesinden kaynaklı yanak bölgesinde deformasyon ve iç kısımda tamir tespit edilmiştir. Lastik Tanıtım ve Kullanım Kılavuzunu ekte bulabilir, her türlü soru ve sorununuz için bize [email protected]'den ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön