21 Eylül 2016

Conti Kordon Koptu

Hepsiburada.com'dan bayram öncesi zeus 2200 dik elektrik süpürgesi aldım. 4.kullanışımda ayağım takıldı, kordon ana gövdeden koptu. Zincirleme telefonlardan sonra servisi bulup aradım getir tamir edelim dediler. Ücret alırız diyorlar. Zaten kendisi kaç lira, ne ücreti, kaçıncı kullanım. Bu kadar mı kalitesiz olur bir ürün? Dakika bir gol bir. Ödenen para az bile olsa kolay mı kazanılıyor?

Gönül 7.380 Okunma

Cevaplar

  • Gönül'nin Teşekkür Mesajı30 Eylül 2016

    Yakin ilginizden ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum. . Ürünü 30.09.2016 tarihinde saat 18.30 da (ancak o saatte gelebildiler) Aras Kargo ile 734233 seri no'suyla gönderdim. . Tekrar teşekkür ediyorum. .

  • Conti Temsilcisi28 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak telefon numaranızdan size ulaşmış bulunuyoruz. Gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Servise götürmeniz durumunda gerekli yardımlar yapılacaktır. Servis uzak ise doğrudan web sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden ürünün tarafımıza gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Conti Müşteri Hizmetleri 444 76 42 www.contievaletleri.com.tr

  • Gönül21 Eylül 2016

    Hepsi Burada.com dan bayram öncesi zeus 2200 dik elektrik süpürgesi aldım. . 4.kullanisimda ayağım takıldı, kordon ana gövdeden koptu. Zincirleme telefonlardan sonra servisi bulup aradım getir tamir edelim dediler. Ücret alırız diyorlar. Zaten kendisi kaç lira, ne ücreti, kaçıncı kullanım. . Bu kadar mı kalitesiz olur bir ürün. . Dakika bir gol bir. . Ödenen para az bile olsa kolay mı kazanılıyor. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön