15 Temmuz 2016

Conti Ekmek Yapma Makinesi Parçaları Serviste Yok

6 ay önce aldığım Conti marka ekmek yapma makinesinin içinde hamuru karıştıran bıçakları kayıp olduğu için servisinden bulamıyorum. Sipariş veriyorum getirmiyorlar. Fabrikası kapandı diyorlar. 6 ay önce çalışan üretim yapan bir firma ne çabuk battı da piyasadan parçaları geri çekti. Bildiğim kadarıyla kapansa dahi 2 yıl yedek parça hizmeti vermek zorundadır. Konuyla ilgili muhatap bulamıyorum. Gereğini arz ederim.

Hakan 6.098 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı27 Temmuz 2016

    Tüm firma yetkililerine teşekkür ederim.

  • Hakan27 Temmuz 2016

    Bu firma hakkında hiç iyi düşüncelerim yoktu. Ta ki cevap gelene kadar. 2-3 saat içerisinde Üst yönetimden birisi, 5-6 saat sonra Teknik servis Müdürü ve ertesi günde parçayı ücretsiz yollamak için Müşteri hizmetleri aradı. Konunun bu kadar kısa sürede çözüme ulaşabileceğini sanmazdım. Ama gerçekten çok ilgilendiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  • Conti Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz konuyu ilgili birimlerimiz hassasiyetle değerlendirmeye alıp, gerekli parça temini sağlanıp sizlere iletilerek çözüme kavuşturmuştur. Herhangi bir problem ile tekrar karşılaştığınızda ekibimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Conti Müşteri Hizmetleri 444 76 42 www.contievaletleri.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön