Conti Garanti Süresinde Yapılamayan Tamirat...

İsmail T. |

2014 yazında aldığım Conti pane 101 ekmek yapma makinem ilk üç ay içerisinde çok gürültülü sesle çalışmaya başladı ve servise verdim ama tamir edemediler. Aynı servise tekrar verdim, on altı ay serviste kaldı, tabi ki bu arada garanti süreside geçti. Buna rağmen servis ürünü tamir ettik dedi fakat gene aynı problem sürüyor, yüksek sesle makinem çalışıyor ve çevreyi rahatsız ediyor. Lütfen bu soruna bir çare.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail T.
  11 Kasım
  18:23

  Arkadaşlar makinenin bakımının yapıldığı için aradılar beni, dün itibarıyle. Bende ısrarla gürültülü çalışmanın bittiğini anlamaları için onarımdan sonra ekmek yapımında kullanıp kontrol etmelerini söyledim ve bana kullanıp kontrol edildiğini söylediler. Bugün öğleüstü makine geldi, bende bir iştahla ekmek yapayım dedim fakat ne mümkün yine bütün apartman bizim makinenin heavy metal tarzı sesleriyle inliyor ve hepimiz rahatsız oluyoruz. Kapatamıyorum da içinde ekmek hamuru var, onarımı yapan arkadaşların dikkatine...

 • 26 Ekim
  16:44

  Değerli Müşterimiz,

  Mağduriyetinizi gidermek adına sizinle görüşme sağlanmış olup, ürünün tarafımıza kargo yoluyla iletilmesiyle birlikte gerekli işlemler yapılacaktır.

  Konuyla ilgili olarak gerekli takibi yapıyor olacağız.
  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Conti Müşteri Hizmetleri
  444 76 42
  www.contievaletleri.com.tr

 • 26 Ekim
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.
  Conti Elektrikli Ev Aletleri olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

  Ürününüz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Conti Müşteri Hizmetleri
  444 76 42
  www.contievaletleri.com.tr