18 Eylül 2013 #2016913

Conforama'dan Aldığım Ranzada Gıcırdama Sesi!

09.09 tarihinde aldığım KİM model çalışma masalı ranzanın kurulumu 12.09 tarihinde yapıldı. Ranzada inanılmaz bir gıcırdama sesi var. 13.09 tarihinde mağazaya iadesi için başvurdum. Yetkili reyon şefi olmadığı için görüşemedim. Uzun çabalar sonunda ulaştığım kişiler ranza için yerinde tespit yapılacağını bilirkişi raporuna göre iade alıp almayacaklarını bildireceklerini söylediler.


Yasal iade sürecinde başvurduğum için kesinlikle iade alınması gerektiğini düşünüyorum. 16.09 tarihinde bilirkişinin ne zaman geleceğini öğrenmek için aradığımda 21 işgünü içerisinde gibi tuhaf bir cevap aldım. En kısa sürede çok değerli bir kişinin evime gönderilmesini ve ürünün iade alınmasını talep ediyorum. Conforama'dan şikayetçiyim.

Canan 279 Okunma

Cevaplar

  • Conforama Temsilcisi09 Ekim 2013

    Değerli müşterimiz, Ürününüzün değişimi yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. İyi günler dileriz. Conforama Türkiye

  • Conforama Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Arızanın giderilememesi durumunda iade isteğiniz tarafımızca kabul edilecektir. Bilgilerinize sunarız. İyi günler dileriz. Conforama Türkiye

  • Canan23 Eylül 2013

    Şikayetime çözüm henüz üretilmedi. Hala beklemedeyim. Ayrıca buradan yazdığım şikayet değerlendirmesi ile ilgili zaten yetkililer bir dönüş yapmadı. Ancak benim mağazayı sürekli aramam ile şikayet değerlendirmeye alındı. Güzel ürünleri var ama diğer şikayetlerden de gördüğüm kadarı ile işleyişleri çok kötü.. Böyle olursa kaybeden mağaza olur çünkü çok alternatifleri var..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön