25 Eylül 2013

Conforama'dan Aldığım Mobilya Sorun Yarattı!

Ümraniye Carrefour yerleşkesinde yer alan Conforama mağazasından garanti süresi devam eden gardolap; standart eşya adedine rağmen askı demiri vidalarının çıkması ve çekmece taban suntasının çökmesi gibi 2 ciddi sorun yarattı.


Yine aynı mağazadan aldığım tv sehpasının da üst çekmesi geldiğinden bugüne açılırken takılma yaparak arıza çıkartıyor. Bu durumu bizzat mağazaya gidip kayıt altına aldırmama ve sonrasında defalarca aramama rağmen kimseye ulaşamadım. Ne arandım ne de yönlendirildim. Bu alışverişten dolayı çok pişmanım.

Adem 197 Okunma

Cevaplar

 • Conforama Temsilcisi06 Kasım 2013

  Değerli müşterimiz, Ürün montaj işleminiz tamamlanmış olup, yaşattığımız gecikmeden dolayı özür dileriz. Yeni alışverişlerinizde görüşmek dileğimizle. İyi günler dileriz. Conforama Türkiye

 • Adem10 Ekim 2013

  Servis geldi zannediyorsanız yanılıyorsunuz değerli okuyucular;son durumda değişen hiçbir şey olmadı,ardı ardına aramalar müşteri temsilcisi hanımefendinin şahsi sözleri satış sonrası hizmet departmanına iletilen mesajlar montajdan 09.10.2013 de servis hizmeti verileceği bildirilmesine karşı hala ne gelen var ne araya ne de soran bu iş nereye varıcak bilmiyorum.

 • Adem07 Ekim 2013

  27 eylül günü firmanın müsait benim müsait olmadığım gündü ve bu durumu kendilerine ilettim.O halde 30 eylül-4 ekim arası yani h.içi arayacaklarını söylemelerine karşın aramamışlar ve 5 ekim cumartesi yine benim aramama rağmen silivride montajda olucaklarını dönüşte belki bana uğrayacabileceklerini bildirmelerine karşın ne uğrayan olmuştur ne de arayan hatta 5 ekimdeki görüşmede 7-11 ekim h.içi günlerini mevu bahis bile etmeyip 12 ekim cumartesi içinde bayram arefesi h.sonu olduğundan gelemeyeceklerini söyleyecek kadar da umarsız davranmışlardır.Bu nası bir kayıtsız kalma şekli anlayamadım,bakkal dükkanında bile muhatap buluyorsunuz,Sözün bittiği yerdeyiz açıkçası.

 • Conforama Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli müşterimiz, Sizinle yaptığımız görüşmede 27 Eylül 2013 tarihinde onarım için geleceğimizi bildirdik. Bilgilerinize sunarız. İyi günler dileriz. Conforama Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön