23 Eylül 2013 #2025825

Confident AVM Servisi Gelmiyor!

Haziran başında aldığım çift kişilik yatak, 3 ayını doldurmadan sorun çıkarmaya başladı. Aşırı derecede ses geliyordu. Bunun üzerine Confident AVM 4 Levent şubesine yani yatağı aldığım yere başvurdum. 1 hafta içerisinde servisin geleceğini söylediler. (Bu cümle Ağustos ortasında kuruldu)


Eylül sonu oldu hala kimse gelmedi. Her seferinde gittiğimde, servis süresi 2 hafta. 2 hafta içinde gelir dediler. Geçen gün yine uğradım. Servisten arkadaşlar izne çıktı biz size döneceğiz dediler. Yine dönmediler. Anlayacağınız satarken satılıyor fakat sonrasında kimse yüzünüze bakmıyor.

Sevil 656 Okunma

Cevaplar

  • Sevil'in Teşekkür Mesajı20 Aralık 2013

    Son gelişmelerden bahsetmek istiyorum. En sonunda aralık ayında geldiler. Tamir etmeye çalıştılar. Fakat gördüler ki yapılmıyor değişim yazdılar. Farkını verip çok daha iyi bir baza aldım. İndirim dahi yaptılar bana (4 Levent Confident)

  • Sevil18 Kasım 2013

    Ağustos ayında ilk servis talebinde bulundum. Kasım ortası oldu hala kimse yok. Confident 4 levent mağazasını kimseye önermiyorum. Zaten bu mağazadan alışveriş yapacaksanız peşin fiyatından almalısınız. Aksi takdir de taksitli de ciddi paralar veriyorsunuz.

  • Sevil28 Eylül 2013

    Şikayetime geri dönüş olmadı. Tekrar gittim ve bu kez sorumlu kişilerle görüştüm. Bahane olarak düğün arifesi sıra gelmedi dediler. Yani satış yapılsın gerisi önemli değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön