23 Ocak 2014

Confetti Halı'dan Aldığım Halı Renk Verdi.

Confetti Halı'dan Giraffe çocuk odası halısı aldım. Yıkama önerilerine uyarak yıkadım ( bu benim aldığım ilk confetti halı değil. ). Fakat yıkadıktan sonra halım renk vermişti. Aldığım halıcıya götürdüm. Firmaya göndermişler. 2 ayı geçti hala halım gelmedi. Kredi kartından çektiğim için ödemesi yapılıyor ama halı ortada yok.

Firmadan haber gelmiş değişim yapamayız diye. Bende tamam halımı verin diyorum. Gelmedi diyorlar, her hafta ısrarla gidiyorum unuttuk diyorlar. 2 gün sonra deyip beni gönderiyorlar. Bunun arkasını bırakmayacağım. Ne gerekiyorsa heryere başvuracağım. İnşallah bu yazımı okuyup Bahar Halıcılık (güngören) birazda olsa müşteri memnuniyeti için birşeyler yapmaya unutmamaya çalışırlar.

Tugbaayhan 1.850 Okunma

Cevaplar

  • Confetti Halı Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza ve firmamıza gösterdiğiniz güven için teşekkür etmek isteriz. Göndermiş olduğunuz 1 adet halı(Gıraffe Pembe) Kalite Komitemizce incelenmiştir. Mektubumuzda da belirttiğimiz gibi 100x160 ebatlı halıda yıkama sonrası ıslakken katlayarak kurutmaya bağlı olarak boya transferi olduğu görülmüştür. Üretimden kaynaklanan bir hataya rastlanmamıştır. Müşteri memnuniyeti adına iade isteğiniz 31.12.13 tarihinde kabul edilmiştir. Fakat iletişim eksikliğinden dolayı bu bilgi size ulaşmamıştır. Size yaşattığımız sıkıntı için özür diliyoruz. Yaşacağınız en ufak bir sıkıntıda Müşteri Hizmetleri Bölümümüz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Ürünlerimizin ilk günkü gibi ve uzun süre kullanılabilmesi için, ürün üzerindeki “yıkama ve kullanım talimatları” ile www.confetti.com.tr internet adresimizden ulaşabileceğiniz “Halı kullanım önerileri” ne uygun işlem yapılması gerekmektedir. Confetti’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, birlikteliğimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Confetti Kalite Komitesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön