19 Nisan 2013 #1751779

Confetti Halı Halımın Renkleri Birbirine Girdi!

Yaklaşık 2 ay önce Bartın firmasından aldığım confetti halılarımın renkleri birbirine girdi değişim için gönderdim 2 haftadır bekliyorum ama bir sonuç gelmedi değişim yapmayacaklarını düşünüyorum.

Turgay 1.233 Okunma

Cevaplar

  • Turgay04 Haziran 2013

    confeti halı benim evimde sizin markanızdan hariç 3 marka daha halı var ben bu halıları aynı şartlarda kullanıyorum ve aynı şartlarda üzerine basıyorum ben sizi BİMERE kadar şikayet edeceğim beni iki buçuk aydan beri halısızım 30 derece üstünde yıkandığına dair bana rapor düzenleyin ve gönderin benim mağduriyetimi en kısa zamanda gidermeniz gerekiyor tüm çevreme confeti halıyı kötüler mesajlar atacağımdan emin olabilirsiniz satıcı firmanızı ve o raporu veren ana firmanızı her yere şikayet edeceğim o halılardan kazandığınız paralar size helal mi ben hakkımı almak için sizi her yere şikayet edeceğim bu dünyada hakkımı alamazsam öbür dünyada da hakkımı helal etmeyeceğim.

  • Confetti Halı Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza ve firmamıza gösterdiğiniz güven için teşekkür etmek isteriz. Göndermiş olduğunuz 2 adet halı(Havana Gri) Kalite Komitemizce incelenmiştir. Mektubumuzda da belirttiğimiz gibi 100x160 ebatlı halıda kullanım kaynaklı(30 C°’den yüksek sıcaklıkta yıkama) boya akmaları, 133x190 ebatlı halıda kullanıma bağlı olarak yüzeyde ve latekste lekeler görülmüştür. Üretimden kaynaklanan bir hataya rastlanmamıştır. Bu sebeple ürünleriniz ile ilgili şikayetiniz, firmamızın ürün değişimi ve garanti koşullarına uygun olmaması sebebiyle talebinizi üzülerek olumsuz karşılamak durumundayız. Halılarınızı dikişlerini yenileyerek size geri gönderiyoruz. Ürünlerimizin ilk günkü gibi ve uzun süre kullanılabilmesi için, ürün üzerindeki “yıkama ve kullanım talimatları” ile www.confetti.com.tr internet adresimizden ulaşabileceğiniz “Halı kullanım önerileri” ne uygun işlem yapılması gerekmektedir. Confetti’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, birlikteliğimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Confetti Kalite Komitesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön