09 Nisan 2013 #1732750

Confetti Halı Halılarımın Latex Tabanında Dökülmeler Mevcut!

2 ay önce confetti markasına güvenerek aldığım salon halılarımın yıkama veya silkeleme yapılmaksızın latex tabanındaki dökülmeler nedeni ile inceleme için kalite departmanına gönderildi. (aynı gün aldığım diğer 2 halımın latex tabanında hiç bir dökülme mevcut değildir. )


Sonuç, ise üretim kaynaklı olmadığı şeklinde idi ayrıca halıların etiketinin kesilmiş olduğunu bu nedenle değişim yapılamadığı konusunda bana geri cevap verildi. Ancak halılarımın etiketlerinin kesilmemiş olduğunu ilettim ve tekrar incelemeleri gerektiğini bildirdim ve halılar tekrar incelenmek üzere fabrikaya gönderildi. Aradan 1 ay geçti ve ben halısız bir şekilde oturmaktayım. Konu ile ilgili halıların değiştirilmesini rica ediyorum.

Ebru 1.167 Okunma

Cevaplar

  • Confetti Halı Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza ve firmamıza gösterdiğiniz güven için teşekkür etmek isteriz. Konu ile ilgili olarak inceleme yapılmış ve gerekli müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Ürünlerimizin ilk günkü gibi ve uzun süre kullanılabilmesi için, ürün üzerindeki “yıkama ve kullanım talimatları” ile www.confetti.com.tr internet adresimizden ulaşabileceğiniz “Halı kullanım önerileri” ne uygun işlem yapılması gerekmektedir. Confetti’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, birlikteliğimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Confetti Kalite Komitesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön