08 Mayıs 2013

Confetti Halı Halılarda Lekeler Çıkmıyor!

05. 02. 2012 yılında ikitellideki mağaza deposundan almış olduğum Riga ty modeli halıların bir yıllık kullanım sırası içinde halılar üzerine dökülen herhangi birşeyi silince kayboluyor ertesi gün tekrar çıkıyordu. Latekslerde kum şeklinde dökülmeler olmaya başladı.

2013 Şubat ayı içinde bu şikayetlerim doğrultusunda halıları ikitellideki mağaza deposuna getirip şikayetlerimizi bildirdim. fakat bize sonuç olarak halıları yanlış yıkama yapılmış kullanım hatası diye söylendi. Biz confetti halıyı marka diye seçmiştik hata yaptığım kuşkusundayım artık umarım bu çabalarımız sonuçsuz kalmaz. Bu mağdur durumdan bizi kurtarın lütfen.

Abdurrahman 1.146 Okunma

Cevaplar

  • Confetti Halı Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza ve firmamıza gösterdiğiniz güven için teşekkür etmek isteriz. Göndermiş olduğunuz halı’yı, Kalite Komitemizce incelenmiş olup müşteri şikayet raporlarımızda da bildirdiğimiz üzere Garanti Şartlarının 9.maddesine göre “Halınızın, üzerine dökülen katı veya sıvı lekeleyiciler tarafından lekelenmesi, tümüyle kullanım hatasıdır ve lekenin giderilmemesi durumunda firma sorumlu tutulamaz.”, üretimden kaynaklanan bir hataya rastlanmadığı için ne yazık ki farklı bir işlem yapılamayacaktır. Ürünlerimizin ilk günkü gibi ve uzun süre kullanılabilmesi için, ürün üzerindeki “yıkama ve kullanım talimatları” ile www.confetti.com.tr internet adresimizden ulaşabileceğiniz “Halı kullanım önerileri” ne uygun işlem yapılması gerekmektedir. Saygılarımızla, Confetti Kalite Komitesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön