05 Şubat 2014 #2275010

Concorde De Luxe Resort Garsonu Telefonuma Sıvı Döktü

Concorde De Luxe Resort 'de sürekli garsonlarla alakalı problem yaşarken bir de yetmiyormuş gibi en son gece yemekte telefonuma garsonun hatası yüzünden sıvı döküldü. Olayı yetkililere bildirmek için yukarı çıktım ve müdürleri t... beye durumu izah ettim. Bana telde arıza var mıydı ve gerekirse arkadaşın maaşından kesilir gibi kelimeler kullandı. Ertesi gün genel müdürleri ç.... beyle görüştük ve tamir ettirmemi kendisinin tarafıma masraf çıkması dahilinde ödeme yapacaklarını bildirdi, fakat benim telefonum hiç açılmamış zarar görmemiş ve içine sıvı girmemiş bir telefon.
Akıllı telefonlarda malum sıvı alması halinde asla düzelemez. Tazminini rica ederim. Başkalarının daveti üzerine gittiğim için çok rahat konuşamadım.

Aşkar 891 Okunma

Cevaplar

  • Aşkar11 Şubat 2014

    firma şikayet var yazımı görerek dönüş sağlamadı fakat kendileri aradılar. benim problemimi çözmemek için sürekli birşeyler buluyorlar. fakat benim onlarla uğraşacak ne yazıkki vaktim yok. beş yıldızlı i otelde kalıyorsunuz ve otelde beş yıldızlı otelin garsonu telefonuma sıvı döküyor. beş yıldızlı otelin müdürüde bi bahaneler buluyor yok ben onu açıklayamam bunu açıklayamam gerekirse ben öderim falan. pansiyoncu davranışları sanki bunlar. benim talebim ne garsondan nede müdür beyden benim talebim concorde otelden bunda bu kadar anlaşılmayan birşey var mı? merak ediyorum saddece...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön