Concord Tablet-Telefon Tablet Ekranı ve Teknik Servis Personel Davranışı

Murat Murat27 Ekim 2014 10:00

Concord Tablet o kadar şişmişti ki telaştan aceleyle paketleyip gönderirken üzerinde 16 Gb hafıza kartını sökmeyi unutmuşum, geldiğinde kart bozuktu, kırıldı. Sordum yetkiliye; tablet kartı görmüyor algılamıyor neden cevap veremedi. Yanlış şarj nasıl oluyor bana açıklar mısınız, nasıl yapabilirim cevap veremedi.

Tabletin şişmesiyle baskı, işiyle kartı bozması, gevrekleşmesi benim suçum mu? Tamir, taşıma ya da kargo sırasında olması benim suçum mu cevap veremedi. Velhasıl işaretli resimde de görüldüğü gibi ekranın neresine dokunursam, nedense hep aynı noktada baskı oluyormuş gibi dalgalanma oluyor ve bu beni sinir ediyor ki tablet normalken böyle bir durum, sorun yoktu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 08 Aralık 2014 06:43

Bu Nasıl Firmadır, Ne Soran Var Ne ilgilenen, Tenezül Etmiyorlar :D

profile-icon Murat 27 Ekim 2014 13:35

Ayrıntılarıyla Şikayetim Aşağıdaki Gibidir, Tüketici Arkadaşlar Dikkatle Okuyunuz! Concord Tableti Eşim için Büyük Bir Hevesle Aldım ve Çok Memnun Kaldık.. Tablet Yarım Metreden Düştü ve Ekranı Kırıldı ve Ekran Değişti Sonrasında ise Alttaki Resimlerde de Görüldüğü Üzere Sorunlar Oluştu ve Tekrar Tamire Alındı. Tablet O Kadar Şişmiştiki Telaştan Aceleyle Paketleyip Gönderirken Üzerinde 16 GB Hafıza Kartını Sökmeyi Unutmuşum, Tamirden Geldiğinde Şarj Ettim Sonra Tableti Açtığımda 16 GB Hafıza Kartını Görmüyordu. Kapatıp Açtım Aynı, Tablet Hafıza Kartını Görmüyordu. Bilgisayara Taktım Yine Görmüyordu, Kartı Çıkarıp Bakayım Derken Çok Kolay Şekilde Arka Kısımdan Kırıldı Elimde Kaldı.. Sonrasında Servisi Aradım ilk Konuştuğum Beyfendi Kart Sorumluluğumuzda Değil Diyerek Telefonu Yüzüme Kapattı, Sonra Yakup Denen Beyle Görüştüm Dinledi ve Vardığı Sonuç; ''Tablet Şişmiş Hale Gelirken Baskı ya da Isınmayla Kartı O Hale Getirmiş Olabilir, Taşıma Sırasında Kırılmış Olabilir ve Siz Yanlış Şarj Etmiş Olabilirsiniz'' Diyerek Sorumlu Değiliz Diyerek Konuşmayı Sonlandırdı.. Sordum Kendisine; Tablet Kartı Görmüyor Algılamıyor Neden? Cevap Veremedi! Yanlış Şarj Nasıl Oluyor Bana Açıklarmısınız, Nasıl Yapabilirim? Cevap Veremedi! Tabletin Şişmesiyle Baskı, Isıyla Kartı Bozması, Gevrekleşmesi Benim Suçum mu? Tamir, Taşıma ya da Kargo Sırasında Kırılması Benim Suçum mu? Cevap Veremedi! Sonuç; işaretli Resimde de Görüldüğü Gibi Ekranın Neresine Dokunursam, Nedense Hep Aynı Noktada Baskı Oluyormuş Gibi Dalgalanma Oluyor ve Bu Beni Sinir Ediyor ki Tablet Normalken Böyle Bir Durum, Sorun Yoktu.. Hafıza Kartına Gelince; Ben 10 Yıllık Bilgisayar ve Elektronik Deneyimi Olan Üniversite Okumuş Biri Olarak Kartı Benim Bozduğuma, Hunharca Kırdığıma Getiren Konuşmalara Maruz Kalıp Bekliyorum!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler