22 Şubat 2013

Concord Tablet-Telefon Para İadesi Yapmıyor!

Aktürk elektronik tablet ile ilgili para iademi yapmıyor. Defalarca konuşmama ve yazı göndermeme rağmen, reklamlarda geçen ibarede 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz uyarısına kendileri uymuyorlar, bozuk makinayı 5 iş günü içinde geri gönderdim ancak para iadem gerçekleşmedi, hatta aynı makinayı tekrar tarafıma göndermeye teşebbüs ettiler, tableti gönderdim ve bütün şartlara uydum, bu noktada kayıtsız şartsız para iademin olması gerekiyor ve bekliyorum.

Merih 367 Okunma

Cevaplar

 • Merih26 Şubat 2013

  Bizim gönderdiğimiz tablette çizik falan yoktu, bozuk diye bilgisayarcıya bile götürmedim. Sadece sizlerle kontağa geçtim zar zor, çizikler sonradan oluşturuldu ise onu ben bilemiyorum. Para iadesi yapılmasın diye, bu işi çok uzattınız. Ben kurallara uydum bozuk cihazınızı 5 gün içinde iade ettim, sizde parayı iade edin, yapmanız gereken bu.

 • Concord Tablet-Telefon Temsilcisi26 Şubat 2013

  Tabletinizin kullanılmış olması ve üzerinde bulunan çizikler göz önüne alınmış olup iadeye uygun olmadığı tarafınıza iletilmiştir.

 • Merih25 Şubat 2013

  Bu konuyu halledin burada sizi alkışlayayım ve memnuniyetimi de yazayım, ama bunu hakedin.

 • Merih25 Şubat 2013

  İkinci kez aynı tablet kargoya verilip tarafıma gönderilmiştir, yukarıda yazılanları tekrar okuyun öyle cevap verin. Ben para iadesini her şekilde hak etmiş bir müşteriyim. Niçin ikinci kez aynı tablet tarafıma gönderiliyor ? Yazdığım yazılar ettiğim telefonlar niçin dikkate alınmıyor ?

 • Concord Tablet-Telefon Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin tableti kargoda olup defalarca kargodan tarafımıza ulaşmasını bekliyoruz dememize rağmen anlatılamamıştır kendisine.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön