Concord Tablet-Telefon Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Kürşad Kürşad 6 yıl önce

Aktürk Group un Concord firmasına ait aldığım tableti arızası için 7-10 gün önce Gaziantep'e servisine yolladım. Üç gündür ne telefon ile nede e-mail ile kendilerine ulaşamıyorum. Sabah 09:30 dan itibaren sürekli telefon açıyorum telesekreter çıkıyor ve her dahili telefonu tek tek denememize rağmen hiçbiri açmıyor. Ürünümde kargodan karşı tarafa teslim olmuştu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kürşad 6 yıl önce

Arkadaşlar ürünlerini almadan önce iyi düşünün, bende servis hizmetinden memnunuz başlıklarını görüp kandım. Ne servis hizmetler iyi nede arızada aldıkları ücret makul. 3 ay önce tabletin kırılan camını 40tl ye değiştirmiştim. Şimdi 140tl istiyorlar ve telefondada ürün tedarik sıkıntısı yaşanıyor cümlesini kullanıyorlar. Tableti geri aldım ve kenarda bekliyor. Ucuz ürünlere yönelip sonrasında böyle yüklü masraflarla uğrşacağınızı biliniz.

Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. Aktürk Elektronik(Concord) ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinize hizmet veren 0342 324 39 39 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla Aktürk Elektronik

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .