Toplam çözüm sayısı
..
Concord Tablet-Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özgür'ün şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Concord Tablet-Telefon İade Alınmayan Tablet!

8173görüntüleme
Özgür
Özgür 24 Temmuz 2019 09:30

11.07.2019 tarihinde GittiGidiyor ® üzerinden aldığım Concord ® c-777 PluS7 Tablet i, elime geçtikten 3 gün sonra, sık sık donma problemi yüzünden iade etmek istedim.

Fakat iade talebim kabul edilmedi. Onay vermişsiniz iade alamayız deniyor. Diyen kişi de yetkili servis olduğunu söyledi. Ben 14 gün içinde yasal olarak bu ürünü iade hakkına sahibim ®. Ürün kusurlu.

Özgür
Özgür20 Ağustos 2019 16:16

Firma yetkili servisi sorumlusu h** bey in aksine satış sorumlusu ü** bey in ilgi alakası ile, iade değil ama farklı bir model ile değişim yapıldı. Eski bir model güncellenerek bana yollanması konusunda mutabık kaldık gelen cihazı bir süredir kullanıyoruz, sorunlu cihaza nazaran daha iyi çalışıyor. Ama bu cihazda olması geken gibi değil. Donma ve takılmalar söz konusu. Tekrar iade veya değişim süreçleriyle uğraşmak istemediğim için bu ürünü kabul ettik. Ü** bey e ilgisi için teşekkür ederim yalnız markanın ürünleri sorunlu, o çok açık. Yetkili servis sorumlusu h** bey; tabletin kullandıkça açılacağı gibi mantık dışı söylemini de buraya not olarak bırakayım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile