Concord Tablet-Telefon Concord Cihaz Değişim Onaylandı Dendiği Halde Aynı Cihazı Yolladı

Selçuklu Selçuklu11 Haziran 17:24

Oğlumla kızıma aynı cihazdan aldım kızımın tabletinde donma ve ses takılma meydana geldi, hoş daha sonra oğlumun ki de aynı hataları verdi. Aktürk bilişim teknolojilere Concord'un yerine yolladım ve dönüş yapılmadı. Kendim aradım ve değişimin onaylandığı söylendi fakat uzun bir süre geçmesine rağmen cihazım gelmedi ve beni aramadılar tekrar aradım. 

Cihazımın yeni şekilde bugün kargoya veriyoruz dediler, ürün elime geldi yenisi ile değişim yapıldı demelerine rağmen aynı cihazı geri yollamışlar. Bir de aklımla alay ediyorlar değişim yaptık cihazınız yeni diye her iki cihaz dada aynı hatalar var.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Selçuklu 27 Haziran 00:45

Concord marka iki adet tablet aldım teknik sebepten ve yazılımdan dolayı tablette problem yaşadım cihazı yenisi ile değişim yapılması için gönderdim değişim yapıldı diyerek ürünü bana yolladılar fakat ürün değişmeden geldi buna rağmen kullanacaktım fakat ürün yazılım hatası verdi ve kullanamadım ve firmaya mail attım ürünü yollamamı ilettiler yolladım değişim isteğimi yeniledim değişim isteğim onaylandı ürünü baba kargo ücret slıcı şeklinde yollamışlar fakat değişti denilen ürünün dış kısmı pembe idi siyah yapılmış kılıfı değişik paketlenip bana yollamışlar camının üstünde jelatin olmadığı gibi ilk kurulum falan da yapmadım camın üstündeki çiziklerden bahsetmiyorum bunların hepsine rağmen ürünü kullanmaya devam ettim fakat ürün takılmaya donmaya devam ediyordu en son Android şifresi istedi fakat kesinlikle şifreyi giremiyoruz zaten şifreyi de bilmiyıruz biksekte giremiyoruz üründen hiç memnun kalmadım  r

np_image3 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Bahri 13 Haziran 13:52  

  Hata sizde concord dan tabletmi alınır?

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Selçuklu 27 Haziran 00:46  

  Doğru söyledin nereden bilelim bu kadar vasat ürün olacağını

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular