You can visit Xolvieto view global content and find solutions to complaints.
Concord Tablet-Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Yeni karşılaştırma
ile

Concord Tablet-Telefon Artık Yeter!

7.722görüntüleme
Ramazan
Ramazan 06 Ağustos 2018 16:04

Concord mG4 şikayet;

Buradan Tüketici Hakları'na sesleniyorum, ben yaklaşık 11 ay önce bu cep telefonunu aldım, imkanımız yoktu taksitle alalım dedik. İnternetten fiyatına baktık.

Fiyatı 549 ₺ idi biz bayiye gittiğimizde bize taksit ile 1500₺ ye satabileceklerini söylediler. Biz de enayi gibi kabul ettik ve bizden peşinat olarak telefon fiyatına yakin bir rakam olan 500₺ dediler.

Adamlara paramız yok diye 300₺ verdik peşinat ile aylık 130₺ taksitle telefonu aldık. Henüz ilk geceden tüm uygulamalar yüksek oranda kasıyordu. Neyse telefonun bataryası bozuldu 2 ay sonra ve ardından Şişti neyse servise götürdüm bana sıcaktan bataryası şişmiş dedi kullanıcı hatası deyip 80+10 ₺ para istediler verdik. Ardından kılıf bulamayınca haliyle sararmış kılıfı çıkardım ve yavaşça cam masanın üstüne koydum kasası kırıldı, neyse ardından mikrofonu bozuldu sebepsiz yere, neyse dedim götürdüm mikrofonu tamir ettirmeye bana dedikleri root olmadığı halde köklü demeleri ve kullanıcı hatası deyip 109₺ istemeleri yanına bir de bir ton kasa ücreti, neyse yaptıramadım telefoncuya gittim mikrofonuna 50₺ dedi, yanımda para yoktu yaptıramadım. Şimdi ise 2 defa değiştirdiğim bataryanın tekrar sıcaktan bozulma sebebi gerekçesiyle doğru düzgün şarj alamaması ve garantiden sürekli ücret istenmesi neyse Concord ® 'u kınıyorum, en kısa sürede mahkeme ile görüşeceğim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile