28 Şubat 2013

Concord Tablet-Telefon Ürün Arızalı!

Concord Smart Pad 8 tablet aldım; Sorun USB den PC ye bağlanmama, ve şarj sorunu yüzünden, 3 kez servise gitti. Sonra yetkili bir kişi ile görüşmek istediğimi belirttim D*** Hanım yenisi ile değiştirme taahhüdünde bulundu kargo içerisinde benim dikkatime ilgili notu yazın dedi. Aynen öyle yaptım, Benim eski tablet geri geldi şarj olmuyor, hepsini boş veriyorum Yönetici D***Hanım'la görüşmeme istinaden, hala arızalı tablet var elimde, Firma sorunumu mail attım kimse geri dönüş yapmadı. Telefonlarına ulaşılmıyor.

Ercan 387 Okunma

Cevaplar

 • Ercan 25 Şubat 2014

  SONUNDA HUZURA ERDİM. CONCORD TABLETİ TAM ORTADAN İKİYE ÇEKİCİ VURDUM KIRDIM, ÜZERİNDE TEPİNDİM. HER KESE TAVSİYE EDERİM ÇOK HUZUR VERİCİ.

 • Ercan 21 Mart 2013

  Tablet 5. kez sonunda servisten geldi, Bir adet yeni adaptörle birlikte ve OTG kablosu ile artık şarj oluyor şükür sanki insanın tableti şarj oluyorda keyfinden defalarca gönderiyormuş gibi; Geldi gelmesine şarj oluyor ama USB girişini kullanmak mümkün değil hiç bir PC de ve USB den bağlanan mobil modemde bağlantıyı sağlamıyor neyse artık sineye çekeceğim, çalışmazsa çalışmasın Wireless ile bağlanıp SD kartla yükleyeceğiz yapacağım işlemleri buna şükür tablet artık şarj oluyor.

 • Concord Tablet-Telefon Temsilcisi11 Mart 2013

  Müşterimizin cihazı gönderdiğinde içerisine yazmış olduğu hakaretler ve tehtitler sonucu cihaz özellikle incelemeye alınmış olup hiç bir sorunu olmayan cihazı arızalı diye 3. defa gönderdiği belirlenmiştir müşteri art niyetli olup tek amacının kullanışmış,cizik,darbeli cihazının yenisi ile değiştirmek istemesidir tarafımızca bu mümkün olmamakla birlikte garantisi fes edilip ilgili hukuk birimimize sevk edilmiştir..

 • Ercan 11 Mart 2013

  Servis yetkilisi Mustafa Bey; sizin amacınız tableti yenisi ile değiştirmek, siz ard niyetlisiniz, boşuna uğraşmayın bir daha tableti göndermeyin dedi. Tablet 4.cü kez servisten geldi Gece boyunca tableti şarj adaptörünü söke taka söke taka %14 e ancak şarj oldu 16 saatte. USB den PC ye bağlanmıyor 3G modem bağlantıyı sağlamıyor. Bunu üzerine Firma Genel müdürü Ali Bey'e ulaştım. Kargoya verin şahsıma gönderin dedi. Neticesini yine burada dile getireceğim. Tablet 5.ci kez Servise kargoya verildi şu an. Kargo firması Beni aradı; anlaşmalı olduğu halde firma ödemeyi kabul etmiyor. Bize ulaşın tablet şu an Şube de bekliyor demesi üzerine kargo firmasına gidip gönderim ücretini de ödedim bu yapılanda ayrı bir çirkinlikti.

 • Ercan 03 Mart 2013

  Bu Firma Dikkat ederseniz tüm şikayetlere verdikleri yanıt tek ve sabit ( mail adresine bilgilendirme yapılmıştır diye) sanki bu güne kadar 3 kez gönderdiğim tableti tamire ilgili arıza notu yazmamışım gibi şikayetinizle ilgili not yazın ve kargoya verin diyor. Kimse özür dileriz hatamızı telafi ederiz gibi bir tabirde bulunduğu yok.

 • Concord Tablet-Telefon Temsilcisi01 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. Aktürk Elektronik(Concord) ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinize hizmet veren 0342 324 39 39 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla Aktürk Elektronik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön