Özden A. Teşekkür Mesajı

Dün mağaza dan aradılar ve montu' u geri aldılar. Yerine başka bir ürün alacağım. Teşekkürler.

Columbia'dan Aldığım Monttan Devamlı Tüy Çıkıyor.

Özden A. |

01/03/2014 tarihinde kdv dahil 524,90 tl. ödeyerek Columbia firmasının Ankara Ankamall mağazasından almış olduğum WL3213 ürün kod numaralı mont aldığım günden itibaren devamlı her gün en az 3 -4 tüy dışarı çıkmaktadır.

Ben bu durumu 3 gün içinde giymeden ilgili mağazaya götürmüş bulunmaktayım ancak montu almayıp biraz kullanın sorun devam ederse getirin bizim firmamızda sorun olmaz dediler.

Daha sonra sorun devam edince götürdüm. Bu seferde firma giymişsiniz biz almayız hata görmedik dediler. 01/03/2014-195343 fatura mont un iadesi ile ilgili firma yetkililerinin telefonu istenilmiş ancak 02126497358 Z*** Hanım vermemiştir.

Etiketler :

Bayi Personel Spor Giyim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özden A.
  15 Mayıs
  23:06

  Dün mağaza dan aradılar ve montu' u geri aldılar. Yerine başka bir ürün alacağım. Teşekkürler.

 • Özden A.
  12 Mayıs
  11:05

  Firma yetkilisinin telefonunun neden verilmediğini anlamış değilim. Tüketicinin iletişim kurması neden engelleniyor. Bir kişinin bile geri dönmemesi çok üzücü. Bu Firma dan böyle bir uygulama beklemiyordum. Teşekkürler

 • Özden A.
  12 Mayıs
  11:02

  Ben böyle bir ikili uygulama beklemiyordum. Mağaza ve firma yetkilileri farklı konuşuyor. Mağaza personeli kullanmadan geri vermeyin hatta yıkayın öyle getirin problem devam ederse alırız bizim firmada problem çıkmaz dediler. Firma dan konuştuğum hanım biz giyilen ürünü geri almayız ve problem bulamadık dedi. Beni çok çok şaşırttılar.