13 Nisan
#11839396

Pendik Metro Market'ten Aldığım Columbia Marka Bot

Pendik Metro Market'ten Columbia marka bot almıştım. Yaklaşık 20-25 gün giymeme rağmen sağ tabanın ön kısmında ayrılma oldu. Metro Market'i arayıp durumu bildirdim, onlarda bana botları getirin firmaya gönderelim dediler. Evrak düzenleyip firmaya gönderdiler, firmadan gelen cevap kullanıcı hatasıymış, itiraz ettim 2. kez evrak düzenleyip firmaya gönderdiler.


Tekrar kullanıcı hatası demişler ve botları aynen geri göndermişler. Dağcılar için yapılmış bir botu ben düz yolda giderken yürürken bu hale getirmişim helal olsun bana. Kısacası paramızla rezil olduk. 499 TL verdiğime mi yanayım, yoksa firmanın bana resmen yürümeyi bilmediğimi ima etmesine mi yanayım. Bundan sonra bir daha Metro Market'ten alışveriş yapmam, ayrıca bir daha da Columbia markalı hiçbir ürünü kullanmayacağım.

Coşkun Coşkun 2.657 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Coşkun13 Nisan

    Pendik Metro Marketten Columbia telluron OMNI-heat marka bot aldım. Toplamda 20-25 gün giymeme rağmen sağ tabanın ön kısmında ayrılma oldu. Metro Markete gittim, evrak düzenleyip firmaya göndereceğiz, 30 gün içerisinde sonuç belli olur dediler. Firmadan gelen cevap kullanıcı hatasıymış. Sinirlendim Dağcılar için üretilmiş bir botu ben düz yolda giydim nasıl kullanıcı hatası oluyor dedim, yani siz bana kibarca yürümesini bilmiyorsunuz mu demek istediniz dedim. Dünyanın parasını verip paramızla rezil olduk. Bir daha asla Metro Marketten alışveriş yapmam, Columbia marka üründe kullanmam.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler