01 Şubat 2014 #2270426

Columbia'dan Aldığım Ürün Yıprandı

Temmuz ayı başında Ankara Arcadium Converse mağazasından aldığım Columbia marka ayakkabı 2 (iki) ay içinde yıprandı. Sanki orijinal değilmiş gibi, üst yüzeyinde file gibi olan yerlerde açıklıklar meydana geldi. Bunun üzerine, İstanbul'da bir muhatap aradığım halde bulamadım. Sonra müsait olduğum Aralık ayında ürünü fişi ile birlikte aldığım mağazaya yolladım. 11 Aralık 2013'te yolladığım ürün, bugün (1 Şubat 2014) elime ulaştı.


Gelen kutu ALAN İNŞAAT TURİZM TEKSTİL vs TİC. A.Ş firmasının ürün incelemesi ile geldi. Yazıda sadece "üretim hatası değildir - RED" yazıyor. Telefonları ise meşgul yada çalmıyor bile. 280 tl'ye aldığım ayakkabının karşılığı bir satır yazı ve bu ilgisizlik değildir.

Erdinç 448 Okunma

Cevaplar

  • Columbia Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. [email protected] adresinden ya da 0850 200 11 41 numaralı telefondan dahili 6777 'yi tuşlayarak müşteri temsilcimiz ile konu hakkında görüşebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön